Aktuelno
Moto sport
Valentino Rosi je na svetskoj sceni motociklizma još od 1996. godine. 2000. godine prešao je u najjaču klasu, u toku karijere zadesile su ga brojne povrede pa smo rešili da napravimo jedan rezime Rosijevih povreda u najjačoj klasi. Detaljnije »
Valentino Rosi je krenuo s laganom fizioterapijom svoje slomljene noge, kako bi se što je pre moguće vratio u akciju. Detaljnije »
Nakon dve sedmice pauze, nastavlja se takmičenje u premijernoj klasi i to trkom za veliku nagradu San Marina. Detaljnije »
Šef Tech3 tima, Erve Ponšaral, progovorio je o mogućnosti da njegov vozač Žoan Zarko zameni Valentina Rosija u Yamahinoj fabričkoj ekipi. Detaljnije »
Kao što se i očekivalo, Yamaha je potvrdila da Valentino Rosi neće predstojećeg vikenda nastupiti na gran priju San Marina. Detaljnije »
Kal Kračlou, vozač LCR Honda ekipe doživeo je sinoć povredu i nastup na trci na Mizanu pod znakom je pitanja. Detaljnije »
Juki Takahaši nastupiće za Red Bull Honda superbajk ekipu na trci u Portimao. Takahaši je inače test vozač Honde pa je Honda na ovoj trci rešila da mu pruži priliku da nastupi u superbajk šampionatu. Detaljnije »
Masimo Tamburinni je čovek koji se zlatnim slovima upisao u istoriju motociklizma. Njegova strast ka motorima i trkanju donela mu je titulu jednog od najuspešnijih inženjera i dizajnera motocikala. Motocikli koje je on dizajnirao i dan danas ne ostavljaju ravnodušnim gotovo nikog ko i malo voli motore. Detaljnije »
Staza ’’Marko Simončeli’’ u Mizanu će predstojećeg vikenda izgledati veoma drugačije zahvaljujući novoj grafici koju je dizajnirao legendarni italijanski dizajner, Aldo Druidi. Detaljnije »
Bivši evropski superštok šampion, osvajač FIM superstok Yamaha kupa i vozač superbajk klase od 2010. godine do 2012. godine dvadeset smogodišnji Maksim Beržer pokušao je da izvrši samoubistvo i nalazi se u kritičnom stanju, u komi sa malo nade za oporavak. Detaljnije »
















