Aktuelno
Moto sport
Iako je nešto više od nedelju dana odbacio mogućnost povratka u Ducati, Horhe Lorenco je sada potvrdio da postoje više nego ozbiljni kontakti dveju strana. Detaljnije »
Šef Dorne, Karmelo Espeleta, izjavio je da će organizacija pomoći Kalu Kračlou, jedinom Britancu u premijernoj klasi, da nađe novi tim za 2021. Detaljnije »
Nakon što je potvrdio da od naredne godine neće voziti za PATA Yamaha tim, Mihael van der Mark je saopštio ime svog novog poslodavca. Detaljnije »
U ponedeljak, 29. juna, navršilo se sedam godina otkako se Valentino Rosi popeo na podijum u Asenu da proslavi svoj prvi trijumf u više od dve godine. Detaljnije »
Lorenco je demantovao glasine da bi naredne sezone mogao da se vrati u Ducati, mada je naglasio da smatrada bi uz pravi motocikl stigao do naslova prvaka. Detaljnije »
Vozač Ducati MotoGP tima, Andrea Doviciozo, slomio je juče levu ključnu kost tokom motokros trke u Italiji. Detaljnije »
Baš kada smo mislili da je sve rešeno kada su imena vozača KTM-a u pitanju, austrijska ekipa nam je spremila obrt. Detaljnije »
Moto Savez Srbije, grad Kruševac i MKK Gajić organizuju Balkanski i Nacionalni moto kros šampionat 27. i 28. juna. Mesto održavanje je dobro poznata moto kros staka Globare kod Kruševca. Detaljnije »
Na otvaranju MotoGP sezone na Heresu 19. jula, kao i trci koja će se voziti sedam dana kasnije, neće biti publike. Detaljnije »
Aprilia je potvrdila da će njen test vozač Bredli Smit zameniti Andreu Janonea dok mu ne prođe suspenzija. Detaljnije »
















