Dvoje motociklista povređeno u nesrećama
Dve osobe na motociklima su prošle noći povređene u saobraćajnim nesrećama u Srbiji.
Prva nesreća se po rečima portparolke beogradske Hitne pomoći Nade Macure, dogodila u utorak oko 19.45, na autoputu u smeru ka Šidu kod Sava centra, kada je u sudaru povređen dvadesetsedmogodišnji motociklista.
On je s povredama stomaka i u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar.
Nešto kasnije, oko 21 sat, u kragujevačkom naselju Male pčelice, motociklista je pao sa motora i povredio rame.
Izvor: rtv.rs
Najcitanije
Najnovije
Najkomentarisanije
Praktični saveti kako pripremiti motor za zimski san
Usled vremenskih uslova koji u z... Detaljnije »














