Aktuelno
Moto vesti
Savremena tehnologija, ekskluzivni dizajn i poslednje inovacije čine Access Moto AMX 650 UL jednim od najizdržljivijih i najelegantnijih ATV vozila na današnjem tržištu. Detaljnije »
Na današnji dan pre 10 godina, sa radom je krenuo sajt ’’Moto Berza’’, vaš izvor informacija iz moto industrije i sveta moto sporta. Detaljnije »
Juče je i zvanično počela ovogodišnja moto sezona u Srbiji, manifestacijom koja je započeta na platou ispred doma Narodne skupštine. Detaljnije »
Motocikli sa krovom su uvek padali u neku nesrećnu kategoriju, jer ih mnogi nisu smatrali ni pravim motociklima ni automobilima. Detaljnije »
Osim što je jedan od najpoznatijih moto vozača svih vremena, Valentino Rosi je primamljivo ime za pojavljivanje na malim ekranima, bilo da se radi o reklamama ili drugim televizijskim formatima. Detaljnije »
Kompanija Triumph je počela s razvojem naredne generacije Street Triple modela, što dokazuju špijunske fotografije koje stižu iz Velike Britanije. Detaljnije »
Svi znamo da je nova Honda CRF1000L Africa Twin ’’adventure’’ motocikl izuzetnih sposobnosti i mogućnosti. Detaljnije »
Moto kub Inđija organizuje moto skup u Inđiji 29. i 30. aprila. Mesto održavanja je kod gradskog stadiona. Detaljnije »
Vespa Savez Srbije koji oko sebe okuplja 4. kluba ove godine zakazao je 3. datuma kada će biti organizovani Vespa skupovi u Srbiji. Detaljnije »
Trend na tržištu motocikala počinje da liči na dešavanja na tržištu četvorotočkaša, a to je više verzija istog modela, po različitim cenama. Detaljnije »
Ime kompanije Suzuki se opet našlo u glasinama, a sve nakon što su nove skice patenata dospele u javnost. Detaljnije »
Jednom britanskom motociklisti, koji je u februaru zbog brze vožnje čak dva sata bežao policiji, završeno je suđenje ove sedmice. Detaljnije »

















