Poznata cena žestokog Italijana!

Prodati bubreg je znatno teže nego što ste mislili, a to je otprilike jedina opcija za većinu običnih smrtnika kada je kupovina Vyrus 986 M2 u pitanju.
Definitivno je jedan od od najžešćih supersport modela koje smo ikada videli, a sada je poznata i njegova cena, koja se dosta razlikuje od one koja je inicijalno najavljena.
Motocikl će koštati 37.940 evra, što se poprilično razlikuje od iznosa koji je prvobitno bio u igri, a to je 25.000 evra.
Iz kompanije poručuju da postoji dobar razlog za to.
Italijanski proizvođač je prvobitno zamislio da Vyrus 986 M2 bude znatno nižih specifikacija, sa oklopom od fiberglasa, a ne od ugljeničnih vlakana, s jeftinijim ogibljenjem, kočnicama i slično.
Ali to se neće dogoditi, pa će drumska varijanta biti znatno bliža Moto2 mašini koja je u razvoju, i kao takav, mnogo će više koštati da se napravi.
Ovo je dobra vest ako želite sportski motocikl od 600 kubika, sa zaista jedinstvenim performansama, ali loša ako nemate dubok džep.

Praktični saveti kako pripremiti motor za zimski san
Usled vremenskih uslova koji u z... Detaljnije »