Aktuelno
Moto vesti
Lančanike poznatog nemačkog brenda ESJOT od sada možete naći u firmi Moto Bike, koja je postala uvoznik njihovog programa. Detaljnije »
Postoje motocikli koji su stvoreni za naginjanje u krivinama i oni neretko nose prefiks “sport”. Harley-ev turer to nije, pogotovo kada je opremljen metalnim koferima. Detaljnije »
Tri nove Honde 500, uhvaćene su na slikama tokom snimanja promotivnog videa japanske kompanije, a same fotografije otkrivaju i neke nove informacije. Detaljnije »
Firma Moto Bike koja je već 14 godina prusutna na srpskom tržištu moto opreme i delova postala je sada i uvoznik lanaca italijanskog brenda Regina. Detaljnije »
Novi model kacige Scorpion EXO-300 koji je promovisan na sajmu Intermot u Kelnu, je već stigao kod nas. Detaljnije »
Suzuki predstavlja konačnu verziju Inazume 250, motocikla dizajniranog kako bi što više odgovarao trenutnoj situaciji na tržištu i globalnoj ekonomiji. Detaljnije »
Informacije do kojih je došao indijski portal ZigWheels o novom KTM-u donose neke detalje koje do sada nismo znali i tako na ceo motocikl bacaju potpuno novo svetlo. Detaljnije »
Brend iz Milvokija povlači s tržišta 2798 primeraka svog kruzera VRSCDX Night Rod Special. Detaljnije »
Na predstojećem EICMA sajmu motora u Milanu, BMW Motorrad će predstaviti ekskluzivni specijalni model K 1300 30 Jahre K-Modelle, posvećen 30. godišnjici K serije. Detaljnije »
Polako se pripremamo za završetak sezone i naše ljubimce spremamo za (nadamo se kratki) zimski san. Detaljnije »
Firma Kompp co je na zadovoljstvo svojih potrošača spremila prijatno iznenađenje. Detaljnije »

















