Možda ste baš vi jedan od budućih vlasnika Ducatija
U poslednje vreme se dosta govori o prodaji Ducatija i potencijalnim kupcima italijanskog brenda.
Gotovo svaki veliki proizvođač motocikala se dovodio u vezu sa kompanijom iz Borgo Panigalea, a sada se na toj listi našlo jedno neobično ime.
MotoCorsa je Ducati diler iz Sjedinjenih Država koji je zatražio pomoć Ducatista širom sveta za kupovinu ovog brenda.
Oni su pokrenuli akciju skupljanja novca kojim bi privoleli Audi da proda Ducati, a suma o kojoj se radi je 1,6 milijardi dolara (1,4 milijarde evra).
Svako ko donira najmanje 25 dolara, postaće vlasnik 0,0000015625% kompanije, a osim akcija, MotoCorsa obećava različite poklone - preko nalepnica, pa sve do novog motocikla.
Što se same ideje da pasionirani ljubitelji brenda postanu i njegovi vlasnici, ona nimalo ne zvuči loše i predstavlja dobru opciju za budućnost i stabilnost kompanije, pogotovo imajući u vidu pojedina imena koje se dovode u vezu s Ducatijem.
Ukoliko želite da pomognete MotoCorsi u ostvarivanju ovog ambicioznog plana, svoju donaciju možete dati na sajtu Indiegogo.
Praktični saveti kako pripremiti motor za zimski san
Usled vremenskih uslova koji u z... Detaljnije »














