Dunlop RoadSmart III premijerno na MotoPassion sajmu
Na sajmu MotoPassion, koji traje od 17. do 23. marta i održava se na Beogradskom sajmu, Dunlop je premijerno predstavio svoj novitet iz segmenta sport-touring guma. Reč je o modelu Dunlop Road Smart III .
Dunlop Road Smart III je pneumatik koji donosi bolje performanse u uslovim vožnje na mokrim kolovozima, veću stabilnost, brže zagrejavanje i ravnomerno trošenje tokom njegovog celokupnog veka trajanja.
Najnovija sport-touring guma kompanije Dunlop je uspešno prošla najintenzivnije i najzahtevnije testiranje u istoriji evropske filijale ovog proizvođača. U sklopu programa koji je trajao 31 mesec i obuhvatio neverovatnih 1,2 miliona kilometara, inženjeri su se fokusirali na razvoj novih materijala i naprednih smeša.

Novi dizajn gazećeg dela omogućava ravnomerno trošenje pneumatika tokom čitavog veka trajanja, a odlikuje se inovativnom mešavinom koja donosi veću izdržljivost.
Dizajn je razvijen u Dunlopovom dizajnerskom studiju i u njemu je prvi put upotrebljena tehnologija iGT (Interconnecting Groove Tread), koja omogućava još bolje performanse na mokroj površini, pre svega brže zagrejavanje u hladnim uslovima, kao i veću stabilnost pri većim brzinama.
Za dodatne informacije, dostupne dimenzije i cene, posetite sajt www.pilot-sport.com ili ih kontaktirajte putem telefona 065/82-5555-1 011/3471-728.
Na štandu firme Pilot Sport su se ove godine našle dve sajamske premijere, Dunlop RoadSmart III i Mitas Terra Force-R
Praktični saveti kako pripremiti motor za zimski san
Usled vremenskih uslova koji u z... Detaljnije »













